Żyj sportowo!

Już po raz drugi Fundacji Edukacja - Demokracja - Rozwój udało się pozyskać mikrodotację w ramach projektu "TRAMPOLINA – regionalny program wspierania inicjatyw obywatelskich", realizowanego przez Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych.

W niedzielę 13 września b.r. w Zielonej Górze odbędzie się IV Novita Półmaraton Zielonogórski, a w związku z tym, że jest to duże wydarzenie sportowe skierowane do dorosłych, Fundacja Edukacja – Demokracja – Rozwój postanowiła zorganizować imprezę towarzyszącą pod nazwą Żyj sportowo!, dedykowaną dzieciom i ich opiekunom, którzy będą towarzyszyli uczestnikom biegu.

Zapraszamy zatem najmłodszych do wzięcia udziału w mini-biegach, różnorodnych konkurencjach sportowych i zabawach ruchowych. Dla naszych uczestników przygotowaliśmy pakiety startowe, karty młodego sportowca i niespodzianki za aktywny udział w przygotowanych atrakcjach.
Rodzice będą mieli okazję do konsultacji z dietetykiem. Pani Lidia Aleksandrowicz doradzi jak dbać o dietę dziecka i zdrowe żywienie całej rodziny - udzieli bezpłatnych, profesjonalnych porad w tym względzie.

Projekt Żyj sportowo! dofinansowany jest ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

lubuskie zlop FIO MPiPS logo1